Αποτελέσματα E3 Harelbeke 2014

e3-harelbeke-guide

E3 Χαρελμπέκε, Παρασκευή 28 Μαρτίου 2014

1 SAGAN Peter SVK19900126 CANNONDALE (CAN) 4:56:31
2 TERPSTRA Niki NED19840518 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +0
3 THOMAS Geraint GBR19860525 TEAM SKY (SKY) +0
4 VANDENBERGH Stijn BEL19840425 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +0
5 VANMARCKE Sep BEL19880728 BELKIN-PRO CYCLING TEAM (BEL) +1:16
6 GALLOPIN Tony FRA19880524 LOTTO BELISOL (LTB) +1:16
7 BOZIC Borut SLO19800808 ASTANA PRO TEAM (AST) +1:19
8 FARRAR Tyler USA19840602 GARMIN SHARP (GRS) +1:19
9 CANCELLARA Fabian SUI19810318 TREK FACTORY RACING (TFR) +1:19
10 VAN AVERMAET Greg BEL19850517 BMC RACING TEAM (BMC) +1:19
11 BOONEN Tom BEL19801015 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +1:19
12 ROELANDTS Jurgen BEL19850702 LOTTO BELISOL (LTB) +1:19
13 PAOLINI Luca ITA19770117 TEAM KATUSHA (KAT) +1:19
14 SENECHAL Florian FRA19930710 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF) +1:19
15 DEGENKOLB John GER19890107 TEAM GIANT-SHIMANO (GIA) +1:19
16 DE VREESE Laurens BEL19880929 WANTY – GROUPE GOBERT (WGG) +1:19
17 BOASSON HAGEN Edvald NOR19870517 TEAM SKY (SKY) +1:19
18 KONOVALOVAS Ignatas LTU19851208 MTN – QHUBEKA (MTN) +1:19
19 STYBAR Zdenek CZE19851211 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +1:19
20 DEVOLDER Stijn BEL19790829 TREK FACTORY RACING (TFR) +1:21
21 DEVENYNS Dries BEL19830722 TEAM GIANT-SHIMANO (GIA) +1:28
22 HUTAROVICH Yauheni BLR19831129 AG2R LA MONDIALE (ALM) +3:14
23 MORKOV Michael DEN19850430 TINKOFF-SAXO (TCS) +3:14
24 PETIT Adrien FRA19900926 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF) +3:14
25 DE BACKER Bert BEL19840402 TEAM GIANT-SHIMANO (GIA) +3:14
26 LIGTHART Pim NED19880616 LOTTO BELISOL (LTB) +3:14
27 VAN ASBROECK Tom BEL19900419 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE (TSV) +3:14
28 DRUCKER Jean-Pierre LUX19860903 WANTY – GROUPE GOBERT (WGG) +3:14
29 CHAVANEL Sylvain FRA19790630 IAM CYCLING (IAM) +3:14
30 WYSS Danilo SUI19850826 BMC RACING TEAM (BMC) +3:14
31 OFFREDO Yoann FRA19861112 FDJ.FR (FDJ) +3:14
32 VENTOSO ALBERDI Francisco José ESP19820506 MOVISTAR TEAM (MOV) +3:14
33 JEROME Vincent FRA19841126 TEAM EUROPCAR (EUC) +3:14
34 TURGOT Sébastien FRA19840411 AG2R LA MONDIALE (ALM) +3:14
35 KUZNETSOV Viacheslav RUS19890624 TEAM KATUSHA (KAT) +3:14
36 LAMPAERT Yves BEL19910410 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE (TSV) +3:14
37 MAES Nikolas BEL19860409 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +3:14
38 IMPEY Daryl RSA19841206 ORICA GREENEDGE (OGE) +3:14
39 PICHOT Alexandre FRA19830106 TEAM EUROPCAR (EUC) +3:14
40 ZINGLE Romain BEL19870129 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF) +3:14
41 ELMIGER Martin SUI19780923 IAM CYCLING (IAM) +3:14
42 AMADOR BAKKAZAKOVA Andrey CRC19860829 MOVISTAR TEAM (MOV) +3:14
43 VAN KEIRSBULCK Guillaume BEL19910214 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +3:14
44 GARCIA ECHEGUIBEL Egoitz ESP19860331 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF) +3:14
45 KOREN Kristijan SLO19861125 CANNONDALE (CAN) +3:14
46 HOOGERLAND Johnny NED19830513 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND) +3:14
47 GRIVKO Andriy UKR19830807 ASTANA PRO TEAM (AST) +3:14
48 PUCCIO Salvatore ITA19890831 TEAM SKY (SKY) +3:14
49 BODNAR Maciej POL19850307 CANNONDALE (CAN) +3:14
50 POPOVYCH Yaroslav UKR19800104 TREK FACTORY RACING (TFR) +3:14
51 ERVITI Imanol ESP19831115 MOVISTAR TEAM (MOV) +3:14
52 LEUKEMANS Björn BEL19770701 WANTY – GROUPE GOBERT (WGG) +3:14
53 THOMSON Jay Robert RSA19841206 MTN – QHUBEKA (MTN) +3:14
54 EISEL Bernhard AUT19810217 TEAM SKY (SKY) +3:14
55 RAST Grégory SUI19800117 TREK FACTORY RACING (TFR) +3:14
56 TANKINK Bram NED19781203 BELKIN-PRO CYCLING TEAM (BEL) +3:14
57 LANGEVELD Sebastian NED19850117 GARMIN SHARP (GRS) +3:14
58 VAN BAARLE Dylan NED19920521 GARMIN SHARP (GRS) +3:14
59 NUYENS Nick BEL19800505 GARMIN SHARP (GRS) +3:14
60 LEMOINE Cyril FRA19830303 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF) +3:14
61 SÖRENSEN Nicki DEN19750514 TINKOFF-SAXO (TCS) +3:14
62 KROON Karsten NED19760129 TINKOFF-SAXO (TCS) +3:14
63 VALVERDE BELMONTE Alejandro ESP19800425 MOVISTAR TEAM (MOV) +3:14
64 CHAINEL Steve FRA19830906 AG2R LA MONDIALE (ALM) +3:14
65 MONDORY Lloyd FRA19820426 AG2R LA MONDIALE (ALM) +3:14
66 JUUL JENSEN Christopher DEN19890706 TINKOFF-SAXO (TCS) +3:14
67 GAUDIN Damien FRA19860820 AG2R LA MONDIALE (ALM) +3:14
68 COUSIN Jerome FRA19890605 TEAM EUROPCAR (EUC) +3:14
69 BAZZANA Alessandro ITA19840716 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM (UHC) +5:08
70 TLEUBAYEV Ruslan KAZ19870307 ASTANA PRO TEAM (AST) +5:08
71 DURBRIDGE Luke AUS19910409 ORICA GREENEDGE (OGE) +5:08
72 TRUSOV Nikolay RUS19850702 TINKOFF-SAXO (TCS) +5:08
73 SALOMEIN Jarl BEL19890127 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE (TSV) +5:08
74 TSATEVITCH Alexey RUS19890705 TEAM KATUSHA (KAT) +5:08
75 PARRINELLO Antonio ITA19881002 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND) +5:08
76 SUMMERHILL Daniel USA19890213 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM (UHC) +5:08
77 DILLIER Silvan SUI19900803 BMC RACING TEAM (BMC) +5:08
78 IGLINSKIY Valentin KAZ19840512 ASTANA PRO TEAM (AST) +5:08
79 POZZATO Filippo ITA19810910 LAMPRE-MERIDA (LAM) +5:08
80 SIEBERG Marcel GER19820430 LOTTO BELISOL (LTB) +5:08
81 HAUSSLER Heinrich AUS19840225 IAM CYCLING (IAM) +5:08
82 SARAMOTINS Aleksejs LAT19820408 IAM CYCLING (IAM) +5:08
83 DELAGE Mickael FRA19850806 FDJ.FR (FDJ) +5:08
84 LE BON Johan FRA19901003 FDJ.FR (FDJ) +5:08
85 SINKELDAM Ramon NED19890209 TEAM GIANT-SHIMANO (GIA) +5:08
86 LONGO BORGHINI Paolo ITA19801210 CANNONDALE (CAN) +5:08
87 SANZ Enrique ESP19890911 MOVISTAR TEAM (MOV) +5:08
88 KNEES Christian GER19810305 TEAM SKY (SKY) +7:33
89 SMUKULIS Gatis LAT19870415 TEAM KATUSHA (KAT) +7:33
90 VON HOFF Steele AUS19871231 GARMIN SHARP (GRS) +7:33
91 ISAICHEV Vladimir RUS19860421 TEAM KATUSHA (KAT) +7:33
92 DUCHESNE Antoine CAN19910912 TEAM EUROPCAR (EUC) +7:33
93 JONES Christopher USA19790806 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM (UHC) +7:33
94 KEISSE Iljo BEL19821221 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +7:33
95 DE KORT Koen NED19820908 TEAM GIANT-SHIMANO (GIA) +7:33
96 LADAGNOUS Matthieu FRA19841212 FDJ.FR (FDJ) +7:33
97 QUINZIATO Manuel ITA19791030 BMC RACING TEAM (BMC) +7:33
98 BONNET William FRA19820625 FDJ.FR (FDJ) +7:33
99 DANIEL Maxime FRA19910605 AG2R LA MONDIALE (ALM) +7:33
100 GUSEV Vladimir RUS19820704 TEAM KATUSHA (KAT) +7:33
101 GHYSELINCK Jan BEL19880224 WANTY – GROUPE GOBERT (WGG) +7:33
102 VENTER Jaco RSA19870213 MTN – QHUBEKA (MTN) +9:31
103 DE HAES Kenny BEL19841110 LOTTO BELISOL (LTB) +9:31
104 IRIZAR ARANBURU Markel ESP19800205 TREK FACTORY RACING (TFR) +9:31
105 TJALLINGII Maarten NED19771105 BELKIN-PRO CYCLING TEAM (BEL) +9:31
106 KRIZEK Matthias AUT19880929 CANNONDALE (CAN) +9:31
107 MILLAR David GBR19770104 GARMIN SHARP (GRS) +9:31
108 VEUCHELEN Frederik BEL19780904 WANTY – GROUPE GOBERT (WGG) +9:31
109 KREDER Wesley NED19901104 WANTY – GROUPE GOBERT (WGG) +9:31
110 BOARO Manuele ITA19870312 TINKOFF-SAXO (TCS) +9:31
111 MARTINEZ Yannick FRA19880504 TEAM EUROPCAR (EUC) +9:31
DNF ROULSTON Hayden NZL19810110 TREK FACTORY RACING (TFR)
DNF SERGENT Jesse NZL19880708 TREK FACTORY RACING (TFR)
DNF STUYVEN Jasper BEL19920417 TREK FACTORY RACING (TFR)
DNF GATTO Oscar ITA19850101 CANNONDALE (CAN)
DNF KING Edward USA19830131 CANNONDALE (CAN)
DNF MARANGONI Alan ITA19840716 CANNONDALE (CAN)
DNF OSS Daniel ITA19870113 BMC RACING TEAM (BMC)
DNF HUSHOVD Thor NOR19780118 BMC RACING TEAM (BMC)
DNF ZABEL Rick GER19931207 BMC RACING TEAM (BMC)
DNF SCHÄR Michael SUI19860929 BMC RACING TEAM (BMC)
DNF APPOLLONIO Davide ITA19890602 AG2R LA MONDIALE (ALM)
DNF HOULE Hugo CAN19900927 AG2R LA MONDIALE (ALM)
DNF GAVAZZI Francesco ITA19840801 ASTANA PRO TEAM (AST)
DNF GRUZDEV Dmitriy KAZ19860313 ASTANA PRO TEAM (AST)
DNF GUARDINI Andrea ITA19890612 ASTANA PRO TEAM (AST)
DNF MURAVYEV Dmitriy KAZ19791102 ASTANA PRO TEAM (AST)
DNF BOL Jetse NED19890908 BELKIN-PRO CYCLING TEAM (BEL)
DNF WAGNER Robert GER19830417 BELKIN-PRO CYCLING TEAM (BEL)
DNF LEEZER Thomas NED19851226 BELKIN-PRO CYCLING TEAM (BEL)
DNF VAN EMDEN Jos NED19850218 BELKIN-PRO CYCLING TEAM (BEL)
DNF WYNANTS Maarten BEL19820513 BELKIN-PRO CYCLING TEAM (BEL)
DNF BOUCHER David FRA19800317 FDJ.FR (FDJ)
DNF FISCHER Murilo Antonio BRA19790616 FDJ.FR (FDJ)
DNF MANGEL Laurent FRA19810522 FDJ.FR (FDJ)
DNF HANSEN Lasse Norman DEN19920211 GARMIN SHARP (GRS)
DNF KREDER Raymond NED19891126 GARMIN SHARP (GRS)
DNF BONIFAZIO Niccolo ITA19931029 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF CIMOLAI Davide ITA19890813 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF DODI Luca ITA19870526 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF FAVILLI Elia ITA19890131 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF MODOLO Sacha ITA19870619 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF PALINI Andrea ITA19890616 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF RICHEZE Maximiliano Ariel ARG19830307 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF BAK Lars Ytting DEN19800116 LOTTO BELISOL (LTB)
DNF BREEN Vegard NOR19900208 LOTTO BELISOL (LTB)
DNF DEBUSSCHERE Jens BEL19890828 LOTTO BELISOL (LTB)
DNF DOWSETT Alex GBR19881003 MOVISTAR TEAM (MOV)
DNF LOBATO DEL VALLE Juan Jose ESP19881229 MOVISTAR TEAM (MOV)
DNF SÜTTERLIN Jasha GER19921104 MOVISTAR TEAM (MOV)
DNF VELITS Martin SVK19850221 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
DNF DOCKER Mitchell AUS19861002 ORICA GREENEDGE (OGE)
DNF HAYMAN Mathew AUS19780420 ORICA GREENEDGE (OGE)
DNF HEPBURN Michael AUS19910817 ORICA GREENEDGE (OGE)
DNF KEUKELEIRE Jens BEL19881123 ORICA GREENEDGE (OGE)
DNF MOURIS Jens NED19800312 ORICA GREENEDGE (OGE)
DNF TUFT Svein CAN19770509 ORICA GREENEDGE (OGE)
DNF GENE Yohann FRA19810625 TEAM EUROPCAR (EUC)
DNF LAMOISSON Morgan FRA19880907 TEAM EUROPCAR (EUC)
DNF THURAU Bjorn GER19880723 TEAM EUROPCAR (EUC)
DNF CURVERS Roy NED19791227 TEAM GIANT-SHIMANO (GIA)
DNF JANSE VAN RENSBURG Reinardt RSA19890203 TEAM GIANT-SHIMANO (GIA)
DNF TIMMER Albert NED19850613 TEAM GIANT-SHIMANO (GIA)
DNF SELIG Rudiger GER19890219 TEAM KATUSHA (KAT)
DNF KUCHYNSKI Aliaksandr BLR19791027 TEAM KATUSHA (KAT)
DNF RASCH Gabriel NOR19760408 TEAM SKY (SKY)
DNF ROWE Luke GBR19900310 TEAM SKY (SKY)
DNF STANNARD Ian GBR19870525 TEAM SKY (SKY)
DNF BENNATI Daniele ITA19800924 TINKOFF-SAXO (TCS)
DNF KOLÁR Michal SVK19921221 TINKOFF-SAXO (TCS)
DNF BANDIERA Marco ITA19840612 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND)
DNF FACCHINI Patrick ITA19880128 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND)
DNF OCHOA Carlos Jose VEN19801214 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND)
DNF TESTI Nicola ITA19900429 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND)
DNF VAN HUMMEL Kenny Robert NED19820930 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND)
DNF ZORDAN Andrea ITA19920711 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND)
DNF CAMMAERTS Edwig BEL19870717 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF)
DNF JOEAAR Gert EST19870709 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF)
DNF VERHELST Louis BEL19900828 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF)
DNF HINAULT Sébastien FRA19740211 IAM CYCLING (IAM)
DNF KLUGE Roger GER19860205 IAM CYCLING (IAM)
DNF KLEMME Dominic GER19861031 IAM CYCLING (IAM)
DNF PINEAU Jérôme FRA19800102 IAM CYCLING (IAM)
DNF CIOLEK Gerald GER19860919 MTN – QHUBEKA (MTN)
DNF VAN ZYL Johann RSA19910202 MTN – QHUBEKA (MTN)
DNF JIM Songezo RSA19900917 MTN – QHUBEKA (MTN)
DNF SBARAGLI Kristian ITA19900508 MTN – QHUBEKA (MTN)
DNF STAUFF Andreas GER19870122 MTN – QHUBEKA (MTN)
DNF DECLERCQ Tim BEL19890321 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE (TSV)
DNF HELVEN Sander BEL19900530 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE (TSV)
DNF THEUNS Edward BEL19910430 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE (TSV)
DNF VANSPEYBROUCK Pieter BEL19870210 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE (TSV)
DNF HANSON Ken USA19820414 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM (UHC)
DNF ILESIC Aldo Ino SLO19840901 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM (UHC)
DNF KEOUGH Luke USA19910810 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM (UHC)
DNF MAASKANT Martijn NED19830727 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM (UHC)
DNF MURPHY John USA19841215 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM (UHC)
DNF DE TROYER Tim BEL19900811 WANTY – GROUPE GOBERT (WGG)
DNF SELVAGGI Mirko ITA19850211 WANTY – GROUPE GOBERT (WGG)
DNS WALLAYS Jelle BEL19890511 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE (TSV)
Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s