Αποτελέσματα Il Lombardia 2013

Κλασικός της Λομβαρδίας, 6 Οκτωβρίου 2013

1 RODRIGUEZ OLIVER Joaquin ESP19790512 KATUSHA (KAT) 6:10:18
2 VALVERDE BELMONTE Alejandro ESP19800425 MOVISTAR TEAM (MOV) +17
3 MAJKA Rafal POL19890912 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +23
4 MARTIN Daniel IRL19860820 GARMIN SHARP (GRS) +45
5 GASPAROTTO Enrico ITA19820322 ASTANA PRO TEAM (AST) +45
6 MORENO FERNANDEZ Daniel ESP19810905 KATUSHA (KAT) +55
7 SERRY Pieter BEL19881121 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +55
8 PELLIZOTTI Franco ITA19780115 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND) +55
9 SANTAROMITA Ivan ITA19840430 BMC RACING TEAM (BMC) +55
10 GESINK Robert NED19860531 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) +55
11 BASSO Ivan ITA19771126 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +55
12 PINOT Thibaut FRA19900529 FDJ.FR (FDJ) +55
13 FLECHA GIANNONI Juan Antonio ESP19770917 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +55
14 HERMANS Ben BEL19860608 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) +55
15 POZZOVIVO Domenico ITA19821130 AG2R LA MONDIALE (ALM) +55
16 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander COL19900204 MOVISTAR TEAM (MOV) +55
17 GAUTIER Cyril FRA19870926 TEAM EUROPCAR (EUC) +1:07
18 DUMOULIN Tom NED19901111 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +1:07
19 VAN AVERMAET Greg BEL19850517 BMC RACING TEAM (BMC) +1:07
20 GILBERT Philippe BEL19820705 BMC RACING TEAM (BMC) +1:07
21 LANDA MEANA Mikel ESP19891213 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +1:07
22 CATALDO Dario ITA19850317 SKY PROCYCLING (SKY) +1:33
23 ATAPUMA HURTADO Darwin COL19880115 COLOMBIA (COL) +1:33
24 HUZARSKI Bartosz POL19801027 TEAM NETAPP – ENDURA (TNE) +1:33
25 DURASEK Kristijan CRO19870726 LAMPRE-MERIDA (LAM) +1:33
26 TSCHOPP Johann SUI19820701 IAM CYCLING (IAM) +1:33
27 CHEREL Mikael FRA19860317 AG2R LA MONDIALE (ALM) +1:59
28 ULISSI Diego ITA19890715 LAMPRE-MERIDA (LAM) +2:46
29 ROSA Diego ITA19890327 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND) +3:02
30 SELLA Emanuele ITA19810109 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND) +3:02
31 BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto COL19891013 AG2R LA MONDIALE (ALM) +3:38
32 VISCONTI Giovanni ITA19830113 MOVISTAR TEAM (MOV) +3:44
33 DENIFL Stefan AUT19870920 IAM CYCLING (IAM) +4:05
34 VOECKLER Thomas FRA19790622 TEAM EUROPCAR (EUC) +4:08
35 VANENDERT Jelle BEL19850219 LOTTO BELISOL (LTB) +5:31
36 MORI Manuele ITA19800809 LAMPRE-MERIDA (LAM) +7:27
37 CARUSO Giampaolo ITA19800815 KATUSHA (KAT) +7:27
38 FARIA DA COSTA Rui Alberto POR19861005 MOVISTAR TEAM (MOV) +8:35
39 TROFIMOV Yury RUS19840126 KATUSHA (KAT) +8:35
40 SÖRENSEN Chris Anker DEN19840905 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +10:37
41 BOUET Maxime FRA19861103 AG2R LA MONDIALE (ALM) +10:37
42 DAMUSEAU Thomas FRA19890318 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +10:49
43 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel COL19841003 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND) +10:56
44 BURGHARDT Marcus GER19830630 BMC RACING TEAM (BMC) +10:56
45 GOOS Marc NED19901130 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) +11:11
46 SLAGTER Tom Jelte NED19890701 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) +11:50
47 BARGUIL Warren FRA19911028 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +11:52
48 DE CLERCQ Bart BEL19860826 LOTTO BELISOL (LTB) +11:53
49 BRESCHEL Matti DEN19840831 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +11:53
50 MARCATO Marco ITA19840211 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +11:53
51 ROGERS Michael AUS19791220 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +11:53
52 MEINTJES Louis RSA19920221 MTN – QHUBEKA (MTN) +11:53
53 BELLEMAKERS Dirk NED19840119 LOTTO BELISOL (LTB) +20:46
54 JANSE VAN RENSBURG Jacques RSA19870906 MTN – QHUBEKA (MTN) +37:35
CHERNETSKI Sergei RUS19900409 KATUSHA (KAT)
GUSEV Vladimir RUS19820704 KATUSHA (KAT)
KOLOBNEV Alexandr RUS19810504 KATUSHA (KAT)
VICIOSO ARCOS Angel ESP19770413 KATUSHA (KAT)
GASTAUER Ben LUX19871114 AG2R LA MONDIALE (ALM)
MONTAGUTI Matteo ITA19840106 AG2R LA MONDIALE (ALM)
NOCENTINI Rinaldo ITA19770925 AG2R LA MONDIALE (ALM)
PERAUD Jean-Christophe FRA19770522 AG2R LA MONDIALE (ALM)
CHIARINI Riccardo ITA19840220 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND)
FACCHINI Patrick ITA19880128 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND)
FELLINE Fabio ITA19900329 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND)
FRAPPORTI Marco ITA19850330 ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA (AND)
NIBALI Vincenzo ITA19841114 ASTANA PRO TEAM (AST)
AGNOLI Valerio ITA19850106 ASTANA PRO TEAM (AST)
ARU Fabio ITA19900703 ASTANA PRO TEAM (AST)
GAVAZZI Francesco ITA19840801 ASTANA PRO TEAM (AST)
PONZI Simone ITA19870117 ASTANA PRO TEAM (AST)
TIRALONGO Paolo ITA19770708 ASTANA PRO TEAM (AST)
VANOTTI Alessandro ITA19800916 ASTANA PRO TEAM (AST)
TANKINK Bram NED19781203 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL)
CLEMENT Stef NED19820924 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL)
NORDHAUG Lars Petter NOR19840514 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL)
TANNER David AUS19840930 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL)
TEN DAM Laurens NED19801113 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL)
FRANK Mathias SUI19861209 BMC RACING TEAM (BMC)
PINOTTI Marco ITA19760225 BMC RACING TEAM (BMC)
QUINZIATO Manuel ITA19791030 BMC RACING TEAM (BMC)
VAN GARDEREN Tejay USA19880812 BMC RACING TEAM (BMC)
SAGAN Peter SVK19900126 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN)
CARUSO Damiano ITA19871012 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN)
DE MARCHI Alessandro ITA19860519 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN)
LONGO BORGHINI Paolo ITA19801210 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN)
PATERSKI Maciej POL19860912 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN)
RATTO Daniele ITA19891005 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN)
WURF Cameron AUS19830803 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN)
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo COL19840308 COLOMBIA (COL)
DUARTE AREVALO Fabio Andres COL19860611 COLOMBIA (COL)
DUQUE Leonardo Fabio COL19800410 COLOMBIA (COL)
PANTANO Jarlinson COL19881119 COLOMBIA (COL)
QUINTERO Carlos Julian COL19860305 COLOMBIA (COL)
ROMERO CORREDOR Jeffry Johan COL19891004 COLOMBIA (COL)
VALENCIA Juan Pablo COL19880502 COLOMBIA (COL)
ASTARLOZA CHAURREAU Mikel ESP19791117 EUSKALTEL EUSKADI (EUS)
BRAVO OIARBIDE Garikoitz ESP19890731 EUSKALTEL EUSKADI (EUS)
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka ESP19871007 EUSKALTEL EUSKADI (EUS)
MARTINEZ DE ESTEBAN Egoi ESP19780515 EUSKALTEL EUSKADI (EUS)
OROZ UGALDE Juan Jose ESP19800711 EUSKALTEL EUSKADI (EUS)
VERDUGO MARCOTEGUI Gorka ESP19781104 EUSKALTEL EUSKADI (EUS)
COURTEILLE Arnaud FRA19890313 FDJ.FR (FDJ)
FISCHER Murilo Antonio BRA19790616 FDJ.FR (FDJ)
GENIEZ Alexandre FRA19880416 FDJ.FR (FDJ)
ROUX Anthony FRA19870418 FDJ.FR (FDJ)
ROY Jérémy FRA19830622 FDJ.FR (FDJ)
VEIKKANEN Jussi FIN19810329 FDJ.FR (FDJ)
VICHOT Arthur FRA19881126 FDJ.FR (FDJ)
FAIRLY Caleb USA19870219 GARMIN SHARP (GRS)
HAAS Nathan AUS19890312 GARMIN SHARP (GRS)
HOWES Alex USA19880101 GARMIN SHARP (GRS)
KREDER Michel NED19870815 GARMIN SHARP (GRS)
MORTON Lachlan David AUS19920102 GARMIN SHARP (GRS)
WEGMANN Fabian GER19800620 GARMIN SHARP (GRS)
ZABRISKIE David USA19790112 GARMIN SHARP (GRS)
BRANDLE Matthias AUT19891207 IAM CYCLING (IAM)
FUMEAUX Jonathan SUI19880307 IAM CYCLING (IAM)
HOLLENSTEIN Reto SUI19850822 IAM CYCLING (IAM)
LÖVKVIST Thomas SWE19840404 IAM CYCLING (IAM)
REICHENBACH Sébastien SUI19890528 IAM CYCLING (IAM)
WYSS Marcel SUI19860625 IAM CYCLING (IAM)
CUNEGO Damiano ITA19810919 LAMPRE-MERIDA (LAM)
ANACONA GOMEZ Winner COL19880811 LAMPRE-MERIDA (LAM)
BONO Matteo ITA19831111 LAMPRE-MERIDA (LAM)
PIETROPOLLI Daniele ITA19800711 LAMPRE-MERIDA (LAM)
SCARPONI Michele ITA19790925 LAMPRE-MERIDA (LAM)
BILLE Gaetan BEL19880406 LOTTO BELISOL (LTB)
BULGAC Brian NED19880407 LOTTO BELISOL (LTB)
DE GREEF Francis BEL19850202 LOTTO BELISOL (LTB)
DOCKX Gert BEL19880704 LOTTO BELISOL (LTB)
VAN DE WALLE Jurgen BEL19770209 LOTTO BELISOL (LTB)
AMADOR BAKKAZAKOVA Andrey CRC19860829 MOVISTAR TEAM (MOV)
CAPECCHI Eros ITA19860613 MOVISTAR TEAM (MOV)
HERRADA LOPEZ Jesus ESP19900726 MOVISTAR TEAM (MOV)
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat ESP19860320 MOVISTAR TEAM (MOV)
SONGEZO Jim RSA19900917 MTN – QHUBEKA (MTN)
GRMAY Tsgabu Gebremaryam ETH19910825 MTN – QHUBEKA (MTN)
KONOVALOVAS Ignatas LTU19851208 MTN – QHUBEKA (MTN)
PARDILLA BELLON Sergio ESP19840116 MTN – QHUBEKA (MTN)
RUSSAN Meran ERI19870312 MTN – QHUBEKA (MTN)
THOMSON Jay Robert RSA19860412 MTN – QHUBEKA (MTN)
KWIATKOWSKI Michal POL19900602 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
BRAMBILLA Gianluca ITA19870822 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
CHAVANEL Sylvain FRA19790630 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
DEVENYNS Dries BEL19830722 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
PAUWELS Serge BEL19831121 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
VELITS Peter SVK19850221 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
ALBASINI Michael SUI19801220 ORICA GREENEDGE (OGE)
CLARKE Simon AUS19860718 ORICA GREENEDGE (OGE)
DURBRIDGE Luke AUS19910409 ORICA GREENEDGE (OGE)
MATTHEWS Michael AUS19900926 ORICA GREENEDGE (OGE)
MEIER Christian CAN19850221 ORICA GREENEDGE (OGE)
MEYER Cameron AUS19880111 ORICA GREENEDGE (OGE)
TEKLEHAIMANOT Daniel ERI19881110 ORICA GREENEDGE (OGE)
WEENING Pieter NED19810405 ORICA GREENEDGE (OGE)
SCHLECK Andy LUX19850610 RADIOSHACK LEOPARD (RLT)
BAKELANTS Jan BEL19860214 RADIOSHACK LEOPARD (RLT)
BENNETT George NZL19900407 RADIOSHACK LEOPARD (RLT)
BUSCHE Matthew USA19850509 RADIOSHACK LEOPARD (RLT)
MONFORT Maxime BEL19830114 RADIOSHACK LEOPARD (RLT)
SANTOS SIMOES OLIVEIRA Nelson Filipe POR19890306 RADIOSHACK LEOPARD (RLT)
ZUBELDIA AGIRRE Haimar ESP19770401 RADIOSHACK LEOPARD (RLT)
HENAO MONTOYA Sergio Luis COL19871210 SKY PROCYCLING (SKY)
KNEES Christian GER19810305 SKY PROCYCLING (SKY)
PUCCIO Salvatore ITA19890831 SKY PROCYCLING (SKY)
URAN URAN Rigoberto COL19870126 SKY PROCYCLING (SKY)
ZANDIO ECHAIDE Xabier ESP19770317 SKY PROCYCLING (SKY)
FRÖHLINGER Johannes GER19850609 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG)
PARISIEN Francois CAN19820427 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG)
PETERSON Thomas USA19861224 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG)
PREIDLER Georg AUT19900617 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG)
BERHANE Natnael ERI19910105 TEAM EUROPCAR (EUC)
BERNAUDEAU Giovanni FRA19830825 TEAM EUROPCAR (EUC)
JEROME Vincent FRA19841126 TEAM EUROPCAR (EUC)
MALACARNE Davide ITA19870711 TEAM EUROPCAR (EUC)
THURAU Bjorn GER19880723 TEAM EUROPCAR (EUC)
TULIK Angelo FRA19901202 TEAM EUROPCAR (EUC)
BENEDETTI Cesare ITA19870803 TEAM NETAPP – ENDURA (TNE)
CAMANO ORTUZAR Iker ESP19790314 TEAM NETAPP – ENDURA (TNE)
PIMENTA COSTA MENDES José Joao POR19850424 TEAM NETAPP – ENDURA (TNE)
ROWSELL Erick GBR19900729 TEAM NETAPP – ENDURA (TNE)
SCHILLINGER Andreas GER19830713 TEAM NETAPP – ENDURA (TNE)
VOSS Paul GER19860326 TEAM NETAPP – ENDURA (TNE)
WETTERHALL Alexander SWE19860412 TEAM NETAPP – ENDURA (TNE)
CONTADOR VELASCO Alberto ESP19821206 TEAM SAXO-TINKOFF (TST)
MOREIRA PAULINHO Sergio Miguel POR19800326 TEAM SAXO-TINKOFF (TST)
ROCHE Nicolas IRL19840703 TEAM SAXO-TINKOFF (TST)
SUTHERLAND Rory AUS19820208 TEAM SAXO-TINKOFF (TST)
DE GENDT Thomas BEL19861106 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)
LAGUTIN Sergey UZB19810114 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)
LAMMERTINK Maurits NED19900831 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)
RUIJGH Rob NED19861112 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)
SELVAGGI Mirko ITA19850211 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)
WAUTERS Willem BEL19891110 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s