Αποτελέσματα GP Ouest France – Plouay 2013

GP Δυτικής Γαλλίας – Πλουαί, 1 Σεπτεμβρίου 2013

1 POZZATO Filippo ITA19810910 LAMPRE-MERIDA (LAM) 5:59:54
2 NIZZOLO Giacomo ITA19890130 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) +0
3 DUMOULIN Samuel FRA19800820 AG2R LA MONDIALE (ALM) +0
4 ROELANDTS Jurgen BEL19850702 LOTTO BELISOL (LTB) +0
5 BENNATI Daniele ITA19800924 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +0
6 HUSHOVD Thor NOR19780118 BMC RACING TEAM (BMC) +0
7 VIVIANI Elia ITA19890207 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +0
8 VENTOSO ALBERDI Francisco José ESP19820506 MOVISTAR TEAM (MOV) +0
9 BOZIC Borut SLO19800808 ASTANA PRO TEAM (AST) +0
10 DEGENKOLB John GER19890107 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +0
11 LEMOINE Cyril FRA19830303 SOJASUN (SOJ) +0
12 ROJAS GIL Jose Joaquin ESP19850608 MOVISTAR TEAM (MOV) +0
13 BOOM Lars NED19851230 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) +0
14 OFFREDO Yoann FRA19861112 FDJ.FR (FDJ) +0
15 IMPEY Daryl RSA19841206 ORICA GREENEDGE (OGE) +0
16 VICHOT Arthur FRA19881126 FDJ.FR (FDJ) +0
17 HINAULT Sébastien FRA19740211 IAM CYCLING (IAM) +0
18 VISCONTI Giovanni ITA19830113 MOVISTAR TEAM (MOV) +0
19 PONZI Simone ITA19870117 ASTANA PRO TEAM (AST) +0
20 KWIATKOWSKI Michal POL19900602 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +0
21 BRESCHEL Matti DEN19840831 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +0
22 GASPAROTTO Enrico ITA19820322 ASTANA PRO TEAM (AST) +0
23 HAYMAN Mathew AUS19780420 SKY PROCYCLING (SKY) +0
24 DELPECH Jean-Luc FRA19791027 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT (BSE) +0
25 BARDET Romain FRA19901109 AG2R LA MONDIALE (ALM) +0
26 VELITS Peter SVK19850221 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +0
27 LÖVKVIST Thomas SWE19840404 IAM CYCLING (IAM) +0
28 SELVAGGI Mirko ITA19850211 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +0
29 LEVARLET Guillaume FRA19850725 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF) +0
30 HUREL Tony FRA19871101 TEAM EUROPCAR (EUC) +0
31 HARDY Romain FRA19880824 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF) +0
32 GERARD Arnaud FRA19841006 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT (BSE) +0
33 VACHON Florian FRA19850102 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT (BSE) +0
34 KREDER Wesley NED19901104 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +0
35 SUTTON Christopher AUS19840910 SKY PROCYCLING (SKY) +0
36 ELMIGER Martin SUI19780923 IAM CYCLING (IAM) +0
37 SANTOS SIMOES OLIVEIRA Nelson Filipe POR19890306 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) +0
38 LAMMERTINK Maurits NED19900831 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +0
39 VORGANOV Eduard RUS19821207 KATUSHA (KAT) +0
40 DELAPLACE Anthony FRA19890911 SOJASUN (SOJ) +0
41 BAGDONAS Gediminas LTU19851226 AG2R LA MONDIALE (ALM) +0
42 MADRAZO RUIZ Angel ESP19880730 MOVISTAR TEAM (MOV) +0
43 DEVENYNS Dries BEL19830722 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +0
44 KOLOBNEV Alexandr RUS19810504 KATUSHA (KAT) +0
45 BOARO Manuele ITA19871203 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +0
46 MARCATO Marco ITA19840211 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +0
47 SICARD Romain FRA19880101 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +0
48 CHAVANEL Sylvain FRA19790630 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +0
49 CHRISTENSEN Mads DEN19840406 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +0
50 LAGUTIN Sergey UZB19810114 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +0
51 BILBAO Peio ESP19900225 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +0
52 BRUTT Pavel RUS19820129 KATUSHA (KAT) +0
53 KERN Julian GER19891228 AG2R LA MONDIALE (ALM) +0
54 BIDEAU Jean-Marc FRA19840408 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT (BSE) +0
55 SPILAK Simon SLO19860623 KATUSHA (KAT) +0
56 LADAGNOUS Matthieu FRA19841212 FDJ.FR (FDJ) +0
57 MINGUEZ AYALA Miguel ESP19880830 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +0
58 BRANDLE Matthias AUT19891207 IAM CYCLING (IAM) +0
59 DURET Sébastien FRA19800903 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT (BSE) +0
60 GAUTIER Cyril FRA19870926 TEAM EUROPCAR (EUC) +0
61 VOECKLER Thomas FRA19790622 TEAM EUROPCAR (EUC) +0
62 GALLOPIN Tony FRA19880524 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) +0
63 LANCASTER Brett AUS19791115 ORICA GREENEDGE (OGE) +0
64 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka ESP19871007 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +0
65 ALBASINI Michael SUI19801220 ORICA GREENEDGE (OGE) +0
66 LEEZER Thomas NED19851226 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) +0
67 BODNAR Maciej POL19850307 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +0
68 IZAGUIRRE INSAUSTI Jon ESP19890204 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +0
69 FARIA DA COSTA Rui Alberto POR19861005 MOVISTAR TEAM (MOV) +0
70 RIBLON Christophe FRA19810117 AG2R LA MONDIALE (ALM) +0
71 VAN AVERMAET Greg BEL19850517 BMC RACING TEAM (BMC) +12
72 OSS Daniel ITA19870113 BMC RACING TEAM (BMC) +21
73 LANGEVELD Sebastian NED19850117 ORICA GREENEDGE (OGE) +23
74 LEUKEMANS Björn BEL19770701 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +44
75 GAVAZZI Francesco ITA19840801 ASTANA PRO TEAM (AST) +49
76 IGNATYEV Mikhail RUS19850507 KATUSHA (KAT) +1:10
77 KOREN Kristijan SLO19861125 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +1:10
78 CUNEGO Damiano ITA19810919 LAMPRE-MERIDA (LAM) +1:10
79 SALERNO Cristiano ITA19850218 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +1:10
80 LAENGEN Vegard Stake NOR19890207 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT (BSE) +1:10
81 NEYENS Maarten BEL19850301 LOTTO BELISOL (LTB) +1:10
82 ASTARLOZA CHAURREAU Mikel ESP19791117 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +1:10
83 CONTADOR VELASCO Alberto ESP19821206 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +1:10
84 MOLARD Rudy FRA19890917 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF) +1:10
85 VERMOTE Julien BEL19890726 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +1:10
86 SCHMIDT Fabien FRA19890323 SOJASUN (SOJ) +1:10
87 DE BACKER Bert BEL19840402 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +1:10
88 KROON Karsten NED19760129 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +1:10
89 DURBRIDGE Luke AUS19910409 ORICA GREENEDGE (OGE) +1:10
90 VON HOFF Steele AUS19871231 GARMIN SHARP (GRS) +1:10
91 PARISIEN Francois CAN19820427 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +1:10
92 PICHON Laurent FRA19860719 FDJ.FR (FDJ) +1:59
93 LINDEMAN Bertjan NED19890616 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +2:42
94 HAAS Nathan AUS19890312 GARMIN SHARP (GRS) +2:49
95 KESSIAKOFF Fredrik Carl Wilhelm SWE19800517 ASTANA PRO TEAM (AST) +2:49
96 AGNOLI Valerio ITA19850106 ASTANA PRO TEAM (AST) +2:49
97 BILLE Gaetan BEL19880406 LOTTO BELISOL (LTB) +2:49
98 DUMOULIN Tom NED19901111 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +2:49
99 TIMMER Albert NED19850613 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +2:49
100 BAUER Jack NZL19850407 GARMIN SHARP (GRS) +2:49
101 LOPEZ GARCIA David ESP19810513 SKY PROCYCLING (SKY) +2:49
102 MOREIRA PAULINHO Sergio Miguel POR19800326 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +2:49
103 FRANK Mathias SUI19861209 BMC RACING TEAM (BMC) +2:49
104 GOLAS Michal POL19840429 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +2:49
105 FAVILLI Elia ITA19890131 LAMPRE-MERIDA (LAM) +2:49
106 TAARAMAE Rein EST19870424 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF) +2:49
107 CIMOLAI Davide ITA19890813 LAMPRE-MERIDA (LAM) +3:56
108 PIETROPOLLI Daniele ITA19800711 LAMPRE-MERIDA (LAM) +3:56
109 SCHÄR Michael SUI19860929 BMC RACING TEAM (BMC) +3:56
110 LABORIE Christophe FRA19860805 SOJASUN (SOJ) +3:56
111 QUINZIATO Manuel ITA19791030 BMC RACING TEAM (BMC) +3:56
112 PHINNEY Taylor USA19900627 BMC RACING TEAM (BMC) +3:56
113 DE MARCHI Alessandro ITA19860519 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +3:56
114 BELLEMAKERS Dirk NED19840119 LOTTO BELISOL (LTB) +3:56
115 WELLENS Tim BEL19910510 LOTTO BELISOL (LTB) +3:56
116 KADRI Biel FRA19860903 AG2R LA MONDIALE (ALM) +4:28
117 HONDO Danilo GER19740104 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) +6:52
118 FOUCHARD Julien FRA19860820 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF) +6:52
119 CANUTI Federico ITA19850830 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +6:52
120 MARANGONI Alan ITA19840716 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +6:52
121 BANDIERA Marco ITA19840612 IAM CYCLING (IAM) +6:52
122 HERRADA LOPEZ Jesus ESP19900726 MOVISTAR TEAM (MOV) +6:52
123 BONNAFOND Guillaume FRA19870623 AG2R LA MONDIALE (ALM) +6:52
124 QUEMENEUR Perrig FRA19840426 TEAM EUROPCAR (EUC) +6:52
125 JEANNESSON Arnold FRA19860116 FDJ.FR (FDJ) +6:52
126 NAVARDAUSKAS Ramunas LTU19880130 GARMIN SHARP (GRS) +6:52
127 TROFIMOV Yury RUS19840126 KATUSHA (KAT) +6:52
128 BERHANE Natnael ERI19910105 TEAM EUROPCAR (EUC) +6:52
129 RASCH Gabriel NOR19760408 SKY PROCYCLING (SKY) +6:52
130 KRIZEK Matthias AUT19880929 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +6:52
131 MOURIS Jens NED19800312 ORICA GREENEDGE (OGE) +6:52
132 BELKOV Maxim RUS19850109 KATUSHA (KAT) +13:00
133 LUTSENKO Alexey KAZ19920907 ASTANA PRO TEAM (AST) +17:20
OTL MARTENS Paul GER19831026 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL)
OTL REZA Kévin FRA19880518 TEAM EUROPCAR (EUC)
DNF KENNAUGH Peter GBR19890615 SKY PROCYCLING (SKY)
DNF THOMAS Geraint GBR19860525 SKY PROCYCLING (SKY)
DNF TIERNAN-LOCKE Jonathan GBR19841226 SKY PROCYCLING (SKY)
DNF AMADOR BAKKAZAKOVA Andrey CRC19860829 MOVISTAR TEAM (MOV)
DNF DOWSETT Alex GBR19881003 MOVISTAR TEAM (MOV)
DNF HUNTER Robert RSA19770422 GARMIN SHARP (GRS)
DNF KRISTOFF Alexander NOR19870705 KATUSHA (KAT)
DNF SCHLECK Andy LUX19850610 RADIOSHACK LEOPARD (RLT)
DNF DIDIER Laurent LUX19840719 RADIOSHACK LEOPARD (RLT)
DNF JUNGELS Bob LUX19920922 RADIOSHACK LEOPARD (RLT)
DNF MONFORT Maxime BEL19830114 RADIOSHACK LEOPARD (RLT)
DNF VELITS Martin SVK19850221 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
DNF PINEAU Jérôme FRA19800102 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
DNF GRUZDEV Dmitriy KAZ19860313 ASTANA PRO TEAM (AST)
DNF BLYTHE Adam GBR19891001 BMC RACING TEAM (BMC)
DNF MINARD Sébastien FRA19820612 AG2R LA MONDIALE (ALM)
DNF FERRARI Roberto ITA19830309 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF PALINI Andrea ITA19890616 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF KELDERMAN Wilco NED19910325 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL)
DNF VANMARCKE Sep BEL19880728 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL)
DNF JUUL JENSEN Christopher DEN19890706 TEAM SAXO-TINKOFF (TST)
DNF GOSS Matthew Harley AUS19861105 ORICA GREENEDGE (OGE)
DNF BULGAC Brian NED19880407 LOTTO BELISOL (LTB)
DNF CORDEEL Sander BEL19871107 LOTTO BELISOL (LTB)
DNF DOCKX Gert BEL19880704 LOTTO BELISOL (LTB)
DNF LOBATO DEL VALLE Juan Jose ESP19881229 EUSKALTEL EUSKADI (EUS)
DNF GARCIA AMBROA Ricardo ESP19880226 EUSKALTEL EUSKADI (EUS)
DNF DELAGE Mickael FRA19850806 FDJ.FR (FDJ)
DNF DEMARE Arnaud FRA19910826 FDJ.FR (FDJ)
DNF VAUGRENARD Benoît FRA19820105 FDJ.FR (FDJ)
DNF VAN POPPEL Danny NED19930726 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)
DNF HUGUET Yann FRA19840502 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG)
DNF JI Cheng CHN19870715 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG)
DNF ARASHIRO Yukiya JPN19840922 TEAM EUROPCAR (EUC)
DNF ROLLAND Pierre FRA19861010 TEAM EUROPCAR (EUC)
DNF MARINO Jean Marc FRA19830815 SOJASUN (SOJ)
DNF HIVERT Jonathan FRA19850323 SOJASUN (SOJ)
DNF PAURIOL Rémi FRA19820404 SOJASUN (SOJ)
DNF SIMON Julien FRA19851004 SOJASUN (SOJ)
DNF GARCIA ECHEGUIBEL Egoitz ESP19860331 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF)
DNF LEMARCHAND Romain FRA19870726 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF)
DNF CAMMAERTS Edwig BEL19870717 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF)
DNF GODDAERT Kristof BEL19861121 IAM CYCLING (IAM)
DNF HOLLENSTEIN Reto SUI19850822 IAM CYCLING (IAM)
DNF KLEMME Dominic GER19861031 IAM CYCLING (IAM)
DNF LEQUATRE Geoffroy FRA19810630 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT (BSE)
DNF FONSECA Armindo FRA19890501 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT (BSE)
DNS STETINA Peter USA19870808 GARMIN SHARP (GRS)
Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Google photo

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s