Αποτελέσματα Clasica San Sebastian 2013

Κλασικός του Σαν Σεμπαστιάν, 27 Ιουλίου 2013

1 GALLOPIN Tony FRA19880524 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) 5:39:02
2 VALVERDE BELMONTE Alejandro ESP19800425 MOVISTAR TEAM (MOV) +28
3 KREUZIGER Roman CZE19860506 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +28
4 NIEVE ITURALDE Mikel ESP19840526 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +28
5 ROCHE Nicolas IRL19840703 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +29
6 LANDA MEANA Mikel ESP19891213 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +36
7 MOSER Moreno ITA19901225 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +51
8 SERRY Pieter BEL19881121 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +51
9 MOLLEMA Bauke NED19861126 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) +51
10 JEANNESSON Arnold FRA19860116 FDJ.FR (FDJ) +51
11 CHAVANEL Sylvain FRA19790630 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +51
12 BAKELANTS Jan BEL19860214 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) +51
13 GESINK Robert NED19860531 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) +51
14 ASTARLOZA CHAURREAU Mikel ESP19791117 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +51
15 POELS Wouter NED19871001 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +51
16 JUNGELS Bob LUX19920922 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) +53
17 EIJSSEN Yannick BEL19890626 BMC RACING TEAM (BMC) +1:17
18 VAN AVERMAET Greg BEL19850517 BMC RACING TEAM (BMC) +1:55
19 HOOGERLAND Johnny NED19830513 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +1:55
20 BARDET Romain FRA19901109 AG2R LA MONDIALE (ALM) +1:55
21 KOLOBNEV Alexandr RUS19810504 KATUSHA (KAT) +1:55
22 DEVENYNS Dries BEL19830722 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +2:22
23 DURASEK Kristijan CRO19870726 LAMPRE-MERIDA (LAM) +2:22
24 GADRET John FRA19790422 AG2R LA MONDIALE (ALM) +2:22
25 MARCATO Marco ITA19840211 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +2:22
26 ARROYO DURAN David ESP19800107 CAJA RURAL – SEGUROS RGA (CJR) +2:31
27 GILBERT Philippe BEL19820705 BMC RACING TEAM (BMC) +2:44
28 CARUSO Damiano ITA19871012 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +3:12
29 BERARD Julien FRA19870727 AG2R LA MONDIALE (ALM) +3:12
30 BRUTT Pavel RUS19820129 KATUSHA (KAT) +3:12
31 FLECHA GIANNONI Juan Antonio ESP19770917 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +3:12
32 ANTON HERNANDEZ Igor ESP19830302 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +3:13
33 GENIEZ Alexandre FRA19880416 FDJ.FR (FDJ) +3:16
34 GERRANS Simon AUS19800516 ORICA GREENEDGE (OGE) +3:19
35 MACHADO Tiago POR19851018 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) +3:19
36 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander COL19900204 MOVISTAR TEAM (MOV) +3:20
37 FUGLSANG Jakob DEN19850322 ASTANA PRO TEAM (AST) +3:20
38 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka ESP19871007 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +4:05
39 TXURRUKA Amets ESP19821110 CAJA RURAL – SEGUROS RGA (CJR) +4:05
40 CATALDO Dario ITA19850317 SKY PROCYCLING (SKY) +4:05
41 NOCENTINI Rinaldo ITA19770925 AG2R LA MONDIALE (ALM) +4:05
42 PARISIEN Francois CAN19820427 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +4:40
43 FAIRLY Caleb USA19870219 GARMIN SHARP (GRS) +4:40
44 GRIVKO Andriy UKR19830807 ASTANA PRO TEAM (AST) +4:40
45 DAMUSEAU Thomas FRA19890318 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +4:40
46 CARDOSO Andre Fernando S. Martins POR19840903 CAJA RURAL – SEGUROS RGA (CJR) +4:40
47 CONTADOR VELASCO Alberto ESP19821206 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +4:40
48 IMPEY Daryl RSA19841206 ORICA GREENEDGE (OGE) +4:40
49 SLAGTER Tom Jelte NED19890701 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) +4:40
50 MORI Manuele ITA19800809 LAMPRE-MERIDA (LAM) +4:40
51 VERONA QUINTANILLA Carlos ESP19921104 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +4:40
52 VELITS Peter SVK19850221 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) +4:40
53 TANKINK Bram NED19781203 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) +4:40
54 ZUBELDIA AGIRRE Haimar ESP19770401 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) +4:40
55 OROZ UGALDE Juan Jose ESP19800711 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +4:40
56 VERDUGO MARCOTEGUI Gorka ESP19781104 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +4:40
57 VELASCO MURILLO Ivan ESP19800207 CAJA RURAL – SEGUROS RGA (CJR) +4:40
58 DEVOLDER Stijn BEL19790829 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) +4:40
59 MOINARD Amaël FRA19820202 BMC RACING TEAM (BMC) +4:40
60 CARUSO Giampaolo ITA19800815 KATUSHA (KAT) +4:40
61 PAOLINI Luca ITA19770117 KATUSHA (KAT) +4:40
62 VORGANOV Eduard RUS19821207 KATUSHA (KAT) +4:40
63 ROUX Anthony FRA19870418 FDJ.FR (FDJ) +6:34
64 FEDRIGO Pierrick FRA19781130 FDJ.FR (FDJ) +6:34
65 IRIZAR ARANBURU Markel ESP19800205 RADIOSHACK LEOPARD (RLT) +6:34
66 MARTINEZ DE ESTEBAN Egoi ESP19780515 EUSKALTEL EUSKADI (EUS) +6:34
67 WEGMANN Fabian GER19800620 GARMIN SHARP (GRS) +6:34
68 AGOSTINI Stefano ITA19890103 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +6:34
69 SULZBERGER Wesley AUS19861020 ORICA GREENEDGE (OGE) +6:34
70 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan ESP19870427 MOVISTAR TEAM (MOV) +6:34
71 FERRARI BARCELO Fabricio URU19850603 CAJA RURAL – SEGUROS RGA (CJR) +6:34
72 GARCIA Marcos ESP19861204 CAJA RURAL – SEGUROS RGA (CJR) +6:34
73 CUNEGO Damiano ITA19810919 LAMPRE-MERIDA (LAM) +6:34
74 SILIN Egor RUS19880625 ASTANA PRO TEAM (AST) +6:34
75 HERRADA LOPEZ José ESP19851001 MOVISTAR TEAM (MOV) +6:34
76 DOCKX Gert BEL19880704 LOTTO BELISOL (LTB) +6:34
77 LEUKEMANS Björn BEL19770701 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +6:34
78 IGLINSKY Maxim KAZ19810418 ASTANA PRO TEAM (AST) +6:34
79 BONNAFOND Guillaume FRA19870623 AG2R LA MONDIALE (ALM) +6:34
80 MEYER Cameron AUS19880111 ORICA GREENEDGE (OGE) +6:34
81 ARU Fabio ITA19900703 ASTANA PRO TEAM (AST) +12:24
82 LONGO BORGHINI Paolo ITA19801210 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +13:14
83 KRIZEK Matthias AUT19880929 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) +13:14
84 FERNANDEZ Koldo ESP19810913 GARMIN SHARP (GRS) +13:14
85 BILLE Gaetan BEL19880406 LOTTO BELISOL (LTB) +13:14
86 BRESCHEL Matti DEN19840831 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +13:14
87 MARTENS Paul GER19831026 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) +13:14
88 POZZATO Filippo ITA19810910 LAMPRE-MERIDA (LAM) +13:14
89 HERRADA LOPEZ Jesus ESP19900726 MOVISTAR TEAM (MOV) +13:14
90 PIEDRA PEREZ Antonio ESP19851010 CAJA RURAL – SEGUROS RGA (CJR) +13:14
91 BAZAYEV Assan KAZ19810222 ASTANA PRO TEAM (AST) +13:14
92 VEUCHELEN Frederik BEL19780904 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) +13:14
93 BOSWELL Ian USA19910207 SKY PROCYCLING (SKY) +13:14
94 STAMSNIJDER Tom NED19850515 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +13:14
95 DOMBROWSKI Joseph Lloyd USA19910512 SKY PROCYCLING (SKY) +13:14
96 TALANSKY Andrew USA19881123 GARMIN SHARP (GRS) +17:48
97 DENNIS Rohan AUS19900528 GARMIN SHARP (GRS) +17:48
98 WACKERMANN Luca ITA19920313 LAMPRE-MERIDA (LAM) +20:10
99 CHRISTENSEN Mads DEN19840406 TEAM SAXO-TINKOFF (TST) +21:23
100 KAISEN Olivier BEL19830430 LOTTO BELISOL (LTB) +21:23
101 HUPOND Thierry FRA19841110 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) +21:23
102 WELLENS Tim BEL19910510 LOTTO BELISOL (LTB) +21:23
DNS GARATE Juan Manuel ESP19760424 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL)
DNF BOBRIDGE Jack AUS19890713 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL)
DNF VAN WINDEN Dennis NED19871202 BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL)
DNF ALBASINI Michael SUI19801220 ORICA GREENEDGE (OGE)
DNF CLARKE Simon AUS19860718 ORICA GREENEDGE (OGE)
DNF KEUKELEIRE Jens BEL19881123 ORICA GREENEDGE (OGE)
DNF MATTHEWS Michael AUS19900926 ORICA GREENEDGE (OGE)
DNF CORDEEL Sander BEL19871107 LOTTO BELISOL (LTB)
DNF ROELANDTS Jurgen BEL19850702 LOTTO BELISOL (LTB)
DNF VAN DE WALLE Jurgen BEL19770209 LOTTO BELISOL (LTB)
DNF INTXAUSTI ELORRIAGA Benat ESP19860320 MOVISTAR TEAM (MOV)
DNF LASTRAS GARCIA Pablo ESP19760120 MOVISTAR TEAM (MOV)
DNF ERVITI Imanol ESP19831115 MOVISTAR TEAM (MOV)
DNF BOECKMANS Kris BEL19870213 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)
DNF DE GENDT Thomas BEL19861106 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)
DNF CIMOLAI Davide ITA19890813 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF DODI Luca ITA19870526 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF GRAZIATO Massimo ITA19880925 LAMPRE-MERIDA (LAM)
DNF MINARD Sébastien FRA19820612 AG2R LA MONDIALE (ALM)
DNF DUPONT Hubert FRA19801113 AG2R LA MONDIALE (ALM)
DNF KADRI Biel FRA19860903 AG2R LA MONDIALE (ALM)
DNF PICHON Laurent FRA19860719 FDJ.FR (FDJ)
DNF ROY Jérémy FRA19830622 FDJ.FR (FDJ)
DNF MANGEL Laurent FRA19810522 FDJ.FR (FDJ)
DNF VAUGRENARD Benoît FRA19820105 FDJ.FR (FDJ)
DNF ROGERS Michael AUS19791220 TEAM SAXO-TINKOFF (TST)
DNF HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus ESP19810928 TEAM SAXO-TINKOFF (TST)
DNF MOREIRA PAULINHO Sergio Miguel POR19800326 TEAM SAXO-TINKOFF (TST)
DNF HESJEDAL Ryder CAN19801209 GARMIN SHARP (GRS)
DNF KREDER Michel NED19870815 GARMIN SHARP (GRS)
DNF BULGAC Brian NED19880407 LOTTO BELISOL (LTB)
DNF BURGHARDT Marcus GER19830630 BMC RACING TEAM (BMC)
DNF LANDER Sebastian DEN19910311 BMC RACING TEAM (BMC)
DNF MORABITO Steve SUI19830130 BMC RACING TEAM (BMC)
DNF WYSS Danilo SUI19850826 BMC RACING TEAM (BMC)
DNF KWIATKOWSKI Michal POL19900602 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
DNF PINEAU Jérôme FRA19800102 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
DNF VELITS Martin SVK19850221 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ)
DNF FLORENCIO CABRE Xavier ESP19791226 KATUSHA (KAT)
DNF KOZONTCHUK Dmitry RUS19840405 KATUSHA (KAT)
DNF TROFIMOV Yury RUS19840126 KATUSHA (KAT)
DNF CANUTI Federico ITA19850830 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN)
DNF DE MARCHI Alessandro ITA19860519 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN)
DNF KOREN Kristijan SLO19861125 CANNONDALE PRO CYCLING (CAN)
DNF PORTE Richie AUS19850130 SKY PROCYCLING (SKY)
DNF EDMONDSON Joshua GBR19920706 SKY PROCYCLING (SKY)
DNF SIUTSOU Kanstantsin BLR19820809 SKY PROCYCLING (SKY)
DNF ZANDIO ECHAIDE Xabier ESP19770317 SKY PROCYCLING (SKY)
DNF GAVAZZI Francesco ITA19840801 ASTANA PRO TEAM (AST)
DNF GASPAROTTO Enrico ITA19820322 ASTANA PRO TEAM (AST)
DNF CLARKE William AUS19850411 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG)
DNF GRETSCH Patrick GER19870407 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG)
DNF HUGUET Yann FRA19840502 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG)
DNF LUDVIGSSON Tobias SWE19910222 TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG)
DNF ARAMENDIA LORENTE Javier Francisco ESP19861205 CAJA RURAL – SEGUROS RGA (CJR)
Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s